Zavlažování | Založení trávníku a výživa | Půjčovna | Prezentace | Kontakt

 

 

Půjčovna

1) vertikutátor
Přístroj pro odstranění mechu a travní plsti z trávníku. Provzdušnění umožní lepší přístup hnojivům, světlu a vzduchu k dolním partiím rostlin.Nejvhodnější použít v jarních měsících jako ozdravnou kúru. Poskytujeme stroj o výkonu 1,2kW s motorem Kawasaki se záběrem 32cm. Vhodný do výměru 1500m2. Přístroj lze zapůjčit bez obsluhy.

2) drážkovač
Přístroj pro zhotovení výkopu o šíři 10cm, do hloubky max. 45cm. Stroj je osazen motorem Kohler o výkonu 4,5kW. Pracovní výkon dle kvality půdy až 60m za hodinu. Použití: pokládka el. kabelů, osvětlení zahrad, pokládka různého potrubí aj.. Přístroj převážně zapůjčován s obsluhou.

3) slupovač travního koberce
Přístroj pro šetrné sejmutí travního koberce a jeho zpětného použití. Stroj osazen motorem Honda o výkonu 4,5kW. Šíře slupu 30cm o síle 3-8cm. Použití v zahradách před výkopy drážkovače, na sportovištích u fotbalových bran. Přístroj zapůjčován výhradně s obsluhou.

4) stroje pro údržbu zahrady
    - zahradní el. vysavač s fukarem (rychlost vzduchu 210km/h)
    - plotové el. nůžky 400W délka lišty 400mm
    - travní motorová sekačka záběr 43cm
    - tlaková myčka pracovní tlak 130bar průtok 6,5l.
    - nůžky na stromy dosah 3,5m průměr větve 2m

5) SMLOUVA o zapůjčení stroje

 

 
 

Kontakt: Jiří Kubeš, tel. 606 438 653, e-mail: kubes@lit.cz could not open /var/www/webs/t/tropy-top.cz/www/stats/logs/tropy_cz.log